Facebook
O nas

O nas

Strona główna » O nas

Spółka Engeco została założona w 2011 roku w celu stworzenia najlepszych rozwiązań dolnych źródeł do gruntowych pomp ciepła. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wykonawczemu w branży pomp ciepła założycieli firmy Engeco, rozumiemy co znaczą dla naszych klientów pojęcia: Terminowość Dostaw, Jakość, Elastyczność i Serwis. Kierując się dbałością o powyższe kwestie stworzyliśmy bezawaryjne, wysokiej jakości i przyjazne w montażu rozdzielacze, kolektory zbiorcze i wymienniki gruntowe do pomp ciepła.

W roku 2021 sfinalizowaliśmy wprowadzenie nowego asortymentu, który wpipsuje się w ekologiczną działalność spółki Engeco. Wdrożyliśmy do produkcji wysokiej jakości technologie biologicznych i rozsączających oczyszczalni ścieków, technologię zagospodarowania wody deszczowej oraz przepompwnie ścieków. Nieniejszy astoryment został wprowadzony do oferty od początku 2022 roku.

Nasze produkty dedykowane są dla przedsiębiorstw instalacyjnych i wiertniczych. Głównym celem  naszej firmy jest zapewnienie firmom instalacyjnym dostaw, serwisu i wsparcia technicznego z dbałością o profesjonalizm i dobro Państwa i Państwa klientów. Jesteśmy również partnerami na budowie i przy projektowaniu.

Zarząd Firmy Engeco Sp. z o.o.

 

W naszej ofercie miedzy innymi
zapoznaj się z ofertą naszej firmy
Wiecej

Doświadczenie wykonawcze i projektowe

kompleksowe zaopatrzenie Państwa Firmy

W naszej ofercie
zapoznaj się z ofertą naszej firmy
Przewiń na górę